Barış Murat Yağcı kimdir?

Ünlü oyuncu ve Survivor yarışmacısı Barış Murat Yağcı toplumsal medyada zaman zaman gündem oluyor. Ünlü oyuncu Barış Murat Yağcı hakkındaki merak edilenler haberimizde. Barış Murat Yağcı kimdir? Barış Murat Yağcı kaç yaşında ve nereli? Barış Murat Yağcı yaşamı be biyografisi! Barış Murat Yağcı ne iş yapıyor?

Oynadığı dizi ve filmler haricinde modellik kariyeri ve Survivor yarışmasındaki performansları ile göz dolduran ünlü oyuncu Barış Murat Yağcı ile alakalı merak edilenleri sizler için derledik. Barış Murat Yağcı hakkındadört gözle beklenen her şey haberimizde.

BARIŞ MURAT YAĞCI KİMDİR?

Barış Murat Yağcı Yaşı: 25

Barış Murat Yağcı Doğum Tarihi: 21.01.1991

Barış Murat Yağcı Boyu: 1.92 m

Barış Murat Yağcı Kilosu: 88 kg

Barış Murat Yağcı Burcu: Kova

Barış Murat Yağcı Göz Rengi: Yeşil

Barış Murat Yağcı Eğitim: Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü

Barış Murat Yağcı Nereli: Doğum yeri, İzmir

Barış Murat Yağcı

Model ve oyuncu Barış Murat Yağcı, 21 Ocak 1990 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Bahçeşehir Üniversitesi İthalat İhracat Bölümü ikinci sınıfta öğrenimine idame eden model, üvey babasının da teşviki ile sporla ilgilenmeye başladı. Hentbol, voleybol, tenis, basketbol ve yüzme sporlarıyla ilgileniyor.

2003 2004 yılları içinde Efes Pilsen’de oynayan Murat Yağcı, peşinden Pertevniyal takımında yer aldı. Geçirdiği sakatlık nedeniyle basketbola bir müddet ara verdi. Kuzeni Birce Akalay, modellik konusunda Yağcı’yı ilk keşfeden kişi oldu ve böylece ‘Fashion Week’te kendine yer edinmeyi başardı. Katalog çekimleri meydana getiren Barış Murat Yağcı, Best Model yarışmasına katıldı ve Best Fotomodel seçildi.

Yağcı, modellik alanındaki başarısının peşinden oyunculuk eğitimi alarak, kariyerine ilk olarak ”Kocamın Ailesi” dizisiyle başladı. ”Kiralık Aşk” dizisinde oynayan model, oyunculuk kariyerine hız kesmeden devam etti ve ”Şevkat Yerimdar” dizisinde de rol aldı.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Karıncalardan Kurtulmanın Doğal Yolları !

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478