ADATA SU720 SSD’sini duyurdu

3D NAND tabanlı SSD’lere bir yenisi ADATA’dan geldi. SU720 SLC önbelleğiyle performansında da ödün vermiyor.

RAM ve depolama çözümleriyle öne çıkan ADATA SU serisi çözümlerini SU720 ile güncelledi. SU720 SSD’ye geçiş için uygun bir adım olarak konumlandırılmış.

SSD’ye geçiş yapmak isteyenler için

Kontrolcü ve NAND Flash bilgisini paylaşmayan ADATA’nın yeni depolama birimi 3D NAND tabanlı. Sıralı okuma ve yazma işlemlerinde sırasıyla 520 MB/s ve 420 MB/s’lik değerler elde edilebilen model rastgele operasyonlarda ise yine sırasıyla 50K/65K seviyesine ulaşabiliyor. Modelde SLC önbelleğine yer verildiğinin de altını çizelim. Modele hata öncesi biçilen ömürse 2 milyon saat.İlginizi Çekebilir

 TeamGroup, T-Force Cardea Zero ailesini 2 yeni modelle genişletti

LPDC hata düzeltme desteğiyle veri güvenliğinin iyileştirildiği SU720, ADATA’nın SSD Toolbox ve Migration Utility’si ile kombine edilmiş.  Aktarma yazılımı çoğu kullanıcının HDD’den geçişini pratikleştirecektir.

2.5’’ form faktöründeki model SATA III arayüzü üzerinden sistemle iletişimini sağlarken 0-70 derece arasında çalışabilecek. Son olarak 500 GB ve  1 TB seçenekleriyle 3 yıllık garanti altında sunulan SU720’nin fiyat bilgisi ise paylaşılmamış.

Güvenilir ve Verimli

Bunlara ek olarak Ultimate SU720 kullanıcılara azami veri güvenliği sağlamak için çeşitli hata tespit ve düzeltme teknolojilerine de sahip. Modeldeki Düşük Yoğunluklu Eşlik Kontrolü (LDPC) hata düzeltme kodu teknolojisi veriler depolanırken oluşabilecek olası hataları tespit edip onararak veri kaybının önüne geçiyor. Eski nesil sabit disklerin aksine herhangi bir mekanik parçası bulunmayan SU720 hem sarsıntılara karşı daha dayanıklı hem de güç tüketimi ve performans bakımından daha verimli.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Windows 10 ‘un pazar payı düşüşte

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478