Türkiye’nin En Sevilen Kayak Merkezleri

Türkiye, en batısından en doğusuna kadar harika pek çok donanımlı kayak merkezine sahip!

Erzurum – Palandöken

Tüm kayakseverler için paha biçilemez ve ekonomik bir tatil beldesi Erzurum. 3185 metre zirveye sahip Palandöken Dağları, normal kış koşullarında 2-3 metre kara sahip. Günde toplam 32.000 kişiyi ağırlayabilen kayak pistinde mutlaka yerinizi alın!

Bolu – Kartalkaya

Kartalkaya Kayak Merkezi, günübirlik tercih eden kayakçıların gözdesidir. Merkeze ulaşımın kolay olduğu şehirlerden (ki en fazla İstanbul’dan) sık sık günübirlik turlar düzenlenmektedir.

Bursa – Uludağ

Uludağ Kayak Merkezi, Tur Kayağı ve Helikopterli Kayak aktivitelerine elverişli bir Kayak Merkezidir.

Birden çok iklimin hakim olduğu Uludağ!da pek çok türde çiçek ve ağaç yetişiyor. Ormanlarla kaplı olan muhteşem bir ortamda kurulmuş adeta bir cennettir. Kendinizi oraya ışınlamak istiyorsanız;

İzmit – Kartepe

Kartepe 42 Km genişlikteki profesyonel kayak merkezi ile herkese hitap ediyor. Kayağı yeni öğrenecekseniz, acemiyseniz ya da korkularınız var ise merkezdebulunan deneyimli kayak öğretmenleri imdadınıza yetişecek. Böylece ne acemilik çekecek, ne de korkularınıza yenik düşeceksiniz. Kartalkaya gibi Kartepe’ye de pek çok kişi İnstanbul’dan geliyor.

Kayseri – Erciyes

İzmir ve İstanbul gibi metropollerden havayolu ile kısa sürede ve rahat yolculuklarla merkeze ulaşım sağlanabiliyor. Erciyes Kayak Merkezi’ne en yakın havaalanı, Kayseri Erkilet Havaalanı’dır. Merkeze ulaşmak için kullanılan tüm yollar asfalt olup, tüm kayakseverlere rahat bir ulaşım sağlıyor.

Yorumlarınızı bekliyoruz.

1 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Dişlerimizi Nasıl Fırçalamalıyız ?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478