Şeyma Subaşı: ”Türk örf ve adetlerine ters ama”

Sevgilisi Guido Senia ile İstanbul’daki evinde karantinada olan Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından gece geç saatlerde dikkat çekici kareler paylaştı. Sıkıntıdan bu paylaşımı yaptığını belirten Subaşı, fotoğraflarının Türk örf ve adetlerine ters olduğunu da söyledi.

Şeyma Subaşı: Anlıyorum Türk örf ve adetlerine ters ama… - Magazin haberleri

Acun Ilıcalı’dan boşandıktan sonra Guido Senia ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı, paylaşımlarıyla adından söz ettirmeyi sürdürüyor.

Geçtiğimiz ay sevgilisinin, İsrail’den Türkiye’ye geldiğinde kendini karantinaya almamasından sonra tepki gören çift, salgının da etkisi artırmasıyla eve kapandı.

Şeyma Subaşı: Anlıyorum Türk örf ve adetlerine ters ama… - Magazin haberleri

Senelerdir böyle olduğunu ve bu tarz pozlarına çok da fazla tepki gösterilmemesi gerektiğini söyleyen Subaşı şunları söyledi:

“Yok canım ne sıkılması… İlginizi çekmeye çalışıyorum işte… Instagram kızlarının olayı budur… Bu tarz pozlar her zaman ilgi çeker, takipçi artar ve konuşulursun, siz daha yeni mi keşfettiniz yoksa? ( takılmayın çok yani, senelerdir böyleyim, yapacak bir şey yok ) ( bu arada şaka yapıyorum, güzel yorumlarınız için çok teşekkürler ama gerçekten çok takılmayın bu tarz pozlarıma, arada olur öyle… %40 yabancı olan takipçilerine atıyor diye düşünün, anlıyorum Türk ( örf, adet, gelenek) ters ama işte…”

1 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Mercedes Kadir’in vefatı Malatya’yı yasa boğdu

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478