Sinem Kobal kimdir, kaç yaşında?

Sinem Kobal kimdir, kaç yaşında? Sinem Kobal bebeğinin cinsiyeti ne? aramaları trendlere yerleşti. Kenan İmirzalioğlu ile evliliklerini bebekle taçlandırn ünlü çiftin bebeklerinin cinsiyeti merak ediliyor. İşte detaylar…

Sinem Kobal kimdir, kaç yaşında? Sinem Kobal bebeğinin cinsiyeti ne? Güzel ve başarılı oyuncu Sinem Kobal uzun zamandır ekranlardan uzaktı. Kendisine gelen teklifleri de neden kabul etmediği belli oldu ve Sinem Kobal’in hamile olduğu öğrenildi. Sinem Kobal kaç aylık hamile olduğu ve bebeğinin cinsiyetinin ne olduğu araştırılmaya başlandı. Kenan İmirzalıoğlu’ndan konuyla ilgili açıklamalar da geldi. İşte detaylar…

SİNEM KOBAL KİMDİR?

Sinem Kobal 14 Ağustos 1987 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Televizyon ve beyazperde oyuncusu olan Sinem Kobal, Rize Hemşinli bir ailenin kızıdır.

Babası inşaat mühendisi, anası ise ev hanımıdır. Selena dizisinde Atacan Baybars isimli karakteri canlandıran Kerem isminde bir adam kardeşi bulunmaktadır.

Star TV’de 2003 senesindeyayınlanan başrollerini Ali Sürmeli ve Gülben Ergen’in paylaştığı Hürrem Sultan dizisinde Ayşe karakterini canlandırmıştır.

Sinem Kobal, dört yaşlarında Yıldız Alper bale okulunda başladığı bale eğitimine sekiz yıl devam etmiştir. Royal Akademi’den diplomasını almıştır. İSTEK Vakfı Özel Acıbadem Lisesinden mezun olmuştur.[kaynak belirtilmeli] Başarılı bir öğrenci olan Sinem Kobal, ortaokulda talebe iken, voleybol takımıyla ikincilik ve step birinciliği kazanmıştır. Şimdi ise latin dansı ve Aikido sporu yapmaktadır.

Dormen Tiyatrosunda almış olduğu eğitimle sanat hayatına giriş yapmış, henüz 13 yaşındayken ilk kez “Dadı” ismindetv dizisinde rol almaya başlamıştır. Daha sonrasında bir sürem da Uygur Tiyatrosu’nda çalışmıştır.

Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne ve Gösteri Sanatları Bölümü mezunudur.

Atv’de yayınlanmış olan Selena isimli bir fantastik dizide Selena adlı bir karakteri oynamıştır. Akatlar Kültür Merkezi’nde yapılan “Jetix Çocuk Ödülleri Ödül Töreni”nde başrolünü oynadığı Selena dizisi “En Sevilen Yerli Televizyon Dizisi” seçilmiş, Sinem Kobal ise yine bu törende “En Sevilen Türk Kadın Oyuncu” seçilmiştir.

2010 Yazında Kanal D’de başlayan daha sonra Star TV’de gösterilen Küçük Sırlar dizisinde Su karakterini canlandırdı.

5 Şubat 2010’da Romantik Komedi filminde “Didem” karakterini canlandırdı. 14 Şubat 2013’te ise Romantik Komedi 2 gösterime girdi, bu filmimizde Kobal aynı görevi tekrarladı.

SİNEM KOBAL KAÇ AYLIK HAMİLE, BEBEĞİNİN CİNSİYETİ NE?

5 aylık gebe olan Sinem Kobal bir kız bebek bekliyor. Sinem Kobal’ın dinç beslenmesi için her şeye dikkat eden Kenan İmirzalıoğlu’nun annesi; dalından meyve ve sebzeleri gelini için elleriyle toplayıp adreslerine gönderiyor. Öte yandan çift, bebek odası için hazırlıkları sürdürürken Sinem Kobal da güne gebelik yogası yaparak başlıyor. İlerleyen saatlerde ise yürüyüş ve gebelik pilatesi yaparak bedenini ve zihnini doğum için hazırlıyor. Sinem Kobal, önümüzdeki günlerde gebelik koçu olan bir hemşireden anneliğe ve bebek bakımına dair bütün bilgileri öğrenecek. Alacağı online derslerle bilgilerini pekiştirecek.

HAYRANLARI HEDİYE YAĞMURUNA TUTTU

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu’nun bebek müjdesi hayranlarını harekete geçirdi. Ünlü oyuncular Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu’nun dünyaya gelecek olan kız bebekleri için armağan yarışına giren sevenleri Sinem Kobal’a ulaşamayınca anası Nuray Kobal’ın evini hediye yağmuruna tuttu. Bu arada çiftin, evlatları için gelen tümarmağanları kullanmadan desteğe muhtaç ailelere kavuşturacağı öğrenildi.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Abdullah Gül Kimdir ?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478