Dünyaca Ünlü Oyun GTA 5 Ücretsiz Oldu!

Grand Theft Auto V bir haftalığına ücretsiz olarak indirilebilecek

Beklenen gün geldi çattı, Grand Theft Auto serisinin beşinci oyunu olan GTA 5 dün akşamdan itibaren ücretsiz oldu. İşte 7 yıllık efsane oyuna ücretsiz olarak ömür boyu sahip olmak için yapmanız gerekenler…

GTA 5

Oyun dünyasında merakla beklenen gün geldi çattı ve efsane oyun ücretsiz oldu. Rockstar Games tarafından 2013 yılında yayınlanan Grand Theft Auto V (GTA 5),dün akşam Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak kullanıma sunuldu.

GTA 5 Epic Games'te kısa süreliğine ücretsiz oldu: Nasıl indirilir ...

Türkiye’de satış fiyatı 169 TL olan GTA 5, 1 hafta boyunca ücretsiz olarak indirilebilecek. Oyunu indiren kullanıcılar Grand Theft Auto V: Premium Edition içeriğine ömür boyu sahip olmuş olacak. GTA V, 14 Mayıs 2020 tarihinden itibaren 1 hafta boyunca ücretsiz olarak kütüphanelere eklenebilecek.

GTA 5 ücretsiz mi olacak? Heyecanlandıran iddia… - Teknolojiden ...

17 Eylül 2013 tarihinde piyasaya çıkan Grand Theft Auto serisinin beşinci oyunu olan GTA 5, o günden bu yana ilk defa ücretsiz olduğunu da belirtmekte fayda var. 7 yıldır popüleritesini korumayı başaran oyun, bu süreçte pek çok ödül de kazanmıştı.

GTA 5’e ücretsiz olarak sahip olmak için öncelikli olarak Epic Games’in internet sitesine girip, hesap oluşturmak veya mevcut hesabınızla giriş yapmak gerekiyor. Ardından Epic Games başlatıcısını (launcher) yükleyip, kütüphane bölümüne girilerek, GTA 5 ücretsiz olarak indirilebiliyor.

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Hangi İllerde Sokağa Maskesiz Çıkmak Yasaklandı ?

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478