Skyrim’de Oynarken Keyif Alacağınız Modlar

1- Cloaks of Skyrim

Skyrim dünyasına, işçiliği, seviye listeleri ve statik ganimet yoluyla neredeyse 100 yeni pelerin stili ekler. Bunlar irfan dostu ve büyüleyicidir ve her güncellemede daha fazlası eklenmektedir. Bu modun amacı, dünyaya biraz çeşitlilik ve lezzet kazandırmanın yanı sıra şık bir pelerin giyme ve tam anlamıyla soğuğu dışarıda tutma şansı sağlamaktır.

2- Immersive Armors

Skyrim dünyasındaki zırh çeşitliliğini dostça bir şekilde önemli ölçüde artırmaya çalışır. Her setin amacı, mümkün olan en sürükleyici deneyim için oyunun irfanına, dengesine ve hissine uyum sağlamaktır.

3- ApachiiSkyHair

İnsanlar, Elfler ve Orklar için Yeni Kadın ve Erkek Saç Modelleri. Sims2 ve Sims3’ten dönüştürülmüş saçlar.

4- Immersive Weapons

Skyrim’inizi, oyunun doğal hissinden kopmadan daha geniş bir silah yelpazesi ile geliştirmek istiyorsanız, bu mod tam size göre. Dünyaya sorunsuz bir şekilde entegre edilmiş birçok yeni özel silah ekler. Eşyalar dengelenir ve oyun deneyiminize yayılır. Birinci seviyeden elli seviyeye ve ötesine kadar yeni, güce uygun silahlar bulacaksınız.

Bu mod, dünyanıza yeni bir hayat getirmek için sürekli gelişecektir. Şu anda bu mod 230 yeni silah ekliyor! Uygun şekilde geliştirilebilir, yükseltilebilir, büyüleyebilirler. Seviye listeleri, satıcılar, zindanlara yerleştirme ve belirli kişilere oyuna entegre edilirler.

5- Interesting NPCs

Her NPC, keşfedilecek bir arka plan ve kapsamlı bir diyalog ağacı ile dünyaya entegre edilmiştir. Bu karakterlerin birçoğu 80’den fazla seslendirme sanatçısından oluşan yetenekli bir ekip tarafından seslendiriliyor. Diyalog seçenekleri, her konuşmaya mizah ve derinlik sağlayarak rol oynamaya izin verir. En önemli karakter siz olduğunuz gibi bir pislik veya şakacı, beyaz bir şövalye veya bir suikastçı olabilirsiniz.

6- Convenient Horses

Senaryo takipçisi AI davranışı ve gelişmiş özellikleri olan takipçiler için atlar, takipçiler için monte edilmiş savaş, at zırhı, monte edilmiş savaş at ücreti, dinamik hizip ilişkileri, sinematik at çağrısı, at düdüğü, monte edilmiş konuşmalar ve bitki toplama, at envanteri, hızlı sökme ve çok daha fazlası . 

7- Immersive Patrols

Skyrim’e ve Skaal’a, Reaver ve Riekling devriyelerine Solstheim’a makul miktarda Stormcloak, Thalmor, Imperial ve Dawnguard devriyesi ekler. Bu devriyeler genellikle birbirleriyle veya oyuncu ile yeni karşılaşmalar ya da beklenmedik yardımlar yaratır. Ayrıca küçük İç Savaş savaşlarını ve bazı Khajiit olmayan Karavanları da içerir.

8- Skyrim Immersive Creatures

Skyrim Sürükleyici Yaratıklar, oyun deneyiminizi geliştirmek için düzinelerce yeni yaratık ekler. Bu mod, mevcut yaratıkların çeşitliliğinin yanı sıra Skyrim dünyasına uyan yepyeni yaratıklar ekliyor, çeşitlilik ekliyor ve oynanışı geliştiriyor.

9- Skyrim – Enhanced Camera

Bu, vanilya ilk kişinin görünümünü ve hissini korurken görünür bir vücuda izin veren bir skse eklentisidir. 

10- Campfire – Complete Camping System

Campfire, Frostfall’un sürükleyici ve ayrıntılı kamp sisteminden oluşturulan The Elder Scrolls V: Skyrim için en zengin özelliklere sahip bağımsız kamp modudur. Kamp ateşi, aynı zamanda herkesin kendi benzersiz kamp ekipmanlarını yaratmasına izin veren bir modder çerçevesidir.

11- Helgen Reborn

Helgen Reborn 20’den fazla muhteşem seslendirme sanatçısı ile tamamen sesli bir macera. Kasabayı yeniden inşa etmeye yardım ederken, iki eski arkadaşınızı yeniden bir araya getirecek, bir yeraltı kölelik yüzüğünü ortaya çıkaracak, bir arenada savaşacak ve diğer birçok macera olacak! Diğer Mike Hancho modlarından hoşlanıyorsanız, bugüne kadarki en iddialı modum olduğu için Helgen Reborn tarafından havaya uçacaksınız.

12- My Home Is Your Home – a mod for followers

Takipçilerinizin her birine kendi evlerini verin – Yeni ev, özel oyuncu evleri de dahil olmak üzere herhangi bir yer olabilir

13- Wearable Lanterns

Kemerinize takılabilen veya elinizde tutulabilen, işlenebilir, giyilebilir bir Seyahat Feneri ekler! Torchbug Fenerler, takipçi desteği ve daha fazlası!

Merhaba arkadaşlar, sizler için skyrim de oyun zevkinizi arttıracak modları listeledim. Zamanla listemize farklı modlar da eklenecektir. İyi oyunlar 🙂

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

En İlginç Bilimsel Araştırmalar

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478